logo saint vincent białe

Degustacja win

Degustacje wina – rozkoszuj się smakiem

Profesjonalne degustacje wina zabiorą Cię w niezapomnianą podróż, pełną rozmaitych smaków, a także wyjątkowych aromatów. Ich uczestnikom zaserwujemy najszlachetniejsze rodzaje oraz najlepszej jakości wina, opowiadając w skrócie o ich specyfice i etapach produkcji. Jesteśmy polską winnicą z francuskimi korzeniami – nasze wyroby to kwintesencja smaku! Degustacja wina dla dwojga stanowi świetny oraz ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu z ukochanym, przyjaciółką bądź inną, bliską dla nas osobą. Jest to atrakcja gwarantująca niezapomniane przeżycia, które zapiszą się w pamięci na długo. Nasza winnica Saint Vincent znajduje się nieopodal Zielonej Góry, to właśnie tam zapraszamy Cię w ciepłe, letnie dni! Kiedy one miną, nadal możesz skorzystać z naszych usług, bowiem naukę degustacji wina przeprowadzamy również na weselu, przyjęciu urodzinowym bądź wigilii firmowej.

degustowanie win - kurs
Kurs degustacji wina

Poznaj wysokiej klasy wino i oczaruj się jego smakiem

W naszej ofercie dostępny jest profesjonalny kurs degustacji wina, w trakcie którego wytłumaczymy, jak je prawidłowo kosztować, dobierać do dań, a także na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Można odbyć go również w formie online – jest on polecany, gdy nie masz możliwości dojazdu do naszej urokliwej winnicy. Jeśli jesteś miłośnikiem wysokiej jakości alkoholi, to oferowana przez nas degustacja wina jest idealnym rozwiązaniem. Świetnie sprawdzi się także na prezent, wtedy obdarowana osoba będzie degustowała nasze unikalne wino w miejscu, w którym ono powstaje – w naszej winnicy, położonej nieopodal Zielonej Góry. A może myślisz nad atrakcją na przyjęciu urodzinowym, rocznicowym bądź weselnym? Nasz sommelier może się na nich pojawić!

Degustacja wina uznawana jest za sztukę celebracji smaku, aromatu oraz zapachu. Udział w tego typu wydarzeniu dedykowany jest każdej chętnej osobie. Podczas niego ocenia się nie tylko smak trunku, ale również jego barwę – wskażemy, na co zwrócić uwagę. Degustowanie wina to odkrywanie rozmaitych walorów smakowych tego alkoholu. Już kilka naszych wskazówek pomoże Ci to robić niczym prawdziwy specjalista! 

logo saint vincent czarne

Dorosły?

Strona przeznaczona dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat?