Spotkania z sommelierem

Profesjonalna degustacja wina z sommelierem

W naszych propozycjach znajduje się degustacja wina z sommelierem, podczas której skosztowane zostaną najszlachetniejsze rodzaje trunku. Dedykujemy ją nie tylko prawdziwym miłośnikom win, ale także tym osobom, które pragną zdobyć wiedzę z zakresu produkcji, specyfiki oraz pochodzenia szczepów. Nasz sommelier zabierze Cię w krainę „dobrym winem płynącą”. Gwarantujemy, że proponowane przez nas degustacje wina stanowią doskonałe przeżycie zarówno smakowe, jak i podróżnicze – spotkanie z doświadczonym sommelierem latem organizujemy u nas na miejscu, czyli w pięknej winnicy. Jednak udamy się wszędzie tam, gdzie nas zaprosisz, m.in. na wesele, urodziny bądź na imprezę integracyjną i poprowadzimy degustację dla zgromadzonych gości. Zapewniamy niezapomniane wspomnienia!

Zapisz się na warsztaty z naszym sommelierem!

Wino ma wiele tajemnic, a my z przyjemnością je przed Tobą odkryjemy! Wspólnie wyruszymy w tę degustacyjną podróż, podczas której skosztujesz najwyższej jakości wina i to w różnych odsłonach. Nasze warsztaty z sommelierem są podzielone na kilka etapów: oprócz poznawania walorów smakowych win opowiemy również o ich produkcji, pochodzeniu szczepów, a także o charakterystyce. Gwarantujemy, że w trakcie naszych zajęć nabędziesz cenną wiedzę dotyczącą wina, dzięki czemu serwując później je swoim gościom, będziesz mógł krótko o nim opowiedzieć. Proponowane przez nas szkolenie z sommelierem to także okazja do skosztowania lokalnych produktów (regionalnych serów, wędlin oraz pieczywa), które staramy zapewniać się wszystkim uczestnikom spotkania.

Degustacja win z sommelierem – dla kogo?

Wino jest najbardziej rozsławionym trunkiem, którego historia jest naprawdę bogata. Na oferowanym przez nas spotkaniu doświadczony sommelier przedstawi nie tylko sam trunek, ale także historię i ciekawostki ze świata winiarskiego. Wysokie poczucie smaku oraz wrażliwości na wyodrębnienie pojedynczych składników pozwoli mu opisać w najtrafniejszy sposób nasze najlepsze wina. Niezależnie od tego, czy posiadasz doświadczenie z trunkiem, czy może zupełnie nie odróżniasz poszczególnych szczepów –  degustacja win z sommelierem będzie doskonałym prezentem dla Twojej drugiej połówki, znajomych czy rodziców!

Szkolenie z doświadczonym sommelierem

Podczas niego wspólnie zastanawiamy się, z jakim jedzeniem dane wino mogłoby się najlepiej łączyć – wyjawimy sekrety doboru tego alkoholu do konkretnej potrawy. Spotkania te odbywają się w naszej winnicy, ale możemy zorganizować je również u klienta, np. na weselu, prywatnym przyjęciu oraz w firmie. Ponadto degustacje wina z sommelierem odbywają się w restauracjach, z którymi współpracujemy – stanowią one znakomitą atrakcję dla gości! Zazwyczaj są one połączone z jedzeniem i trzeba na nie zakupić bilety. Nasze szkolenia z sommelierem wprowadzą Cię w świat wina. Zapraszamy do zapisów! 

Strona przeznaczona dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat?