logo saint vincent białe

Wino na prezent

Personalizowane wina na prezent

W naszej ofercie znajdują się różnorodne rodzaje win, począwszy od rześkiego, cytrusowego Rieslinga, poprzez tropikalny Gewurztraminer, aż po kwiatowy Muscat. Stanowią one idealny upominek dla prawdziwego konesera wyjątkowych alkoholi. Personalizowane wino na prezent z grawerem na pewno przypadnie do gustu obdarowanemu. W winnicy Saint Vincent dostępne są wysokiej klasy wina wytrawne, półwytrawne, a nawet półsłodkie. Jeżeli nadal zastanawiasz się, jakie wino zakupić na prezent, to możesz skorzystać z pomocy sommeliera – pomoże Ci on w jego profesjonalnym doborze.

wino na prezent
wino w skrzynce na prezent

Ekskluzywne wina na prezent – obdaruj nimi swoich współpracowników

Oferowane przez nas wino w estetycznej skrzynce to świetny pomysł na prezent urodzinowy bądź świąteczny. Stworzymy za Ciebie unikalny zestaw prezentowy, uwzględniając przede wszystkim to, jakie wino preferuje osoba, która ma zostać nim obdarowana. Personalizowane upominki cieszą się dużą popularnością – nawet po wypiciu otrzymanego wina można zostawić na pamiątkę skrzynkę, w którą było ono zapakowane, z osobistą dedykacją. 

Butelka z winem czy zestaw na prezent?

Butelka zapakowana w karton lub w skrzynkę oraz zestawy wina na firmowy prezent znajdują się w bogatej ofercie naszej winnicy. Wybór zależy tylko od Ciebie – nasze produkty zapakujemy dokładnie tak, jak sobie tego życzysz! Jeżeli chodzi o zestawy prezentowe z winem w roli głównej, to sprawdzą się one głównie smakoszom tego rodzaju alkoholu. Zapewniamy, że podwójna lub potrójna skrzynka drewniana na prezent z grawerem prezentuje się niezwykle elegancko. Można zamówić ją w większej ilości sztuk i podarować współpracownikom. 

Jak wybrać dobre, polskie wino na prezent? Najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego sommeliera, który scharakteryzuje odmiany szczepów, a także przybliży smak danego wina. Warto nam zaufać! Zaproponowane przez nas gotowe zestawy prezentowe możesz zmodyfikować. Co do win na prezent – polecamy je wszystkie, jednak nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby profesjonalnie dobrać je do upodobań oraz wymagań klienta. Dobrze skomponowany zestaw prezentowy z winem bądź nawet pojedyncza butelka wysokiej jakości trunku stanowią doskonały pomysł na upominek firmowy– zapraszamy do dokonywania zamówień!

zestaw butelkowy z winem
logo saint vincent czarne

Dorosły?

Strona przeznaczona dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat?