Wino na prezent

Personalizowane wina na prezent

W naszej ofercie znajdują się różnorodne rodzaje win, począwszy od rześkiego, cytrusowego Rieslinga, poprzez tropikalny Gewurztraminer, aż po kwiatowy Muscat. Stanowią one idealny upominek dla prawdziwego konesera wyjątkowych alkoholi. Personalizowane wino na prezent z grawerem na pewno przypadnie do gustu obdarowanemu. W winnicy Saint Vincent dostępne są wysokiej klasy wina wytrawne, półwytrawne, a nawet półsłodkie. Jeżeli nadal zastanawiasz się, jakie wino zakupić na prezent, to możesz skorzystać z pomocy sommeliera – pomoże Ci on w jego profesjonalnym doborze.

wino na prezent
wino w skrzynce na prezent

Jakie wino będzie odpowiednie na prezent?

Ekskluzywne wina będą pięknie się prezentowały, ale przede wszystkim to praktyczny pomysł na prezent, dzięki czemu sprawdzi się niezależnie od okazji. Pozostaje tylko jedno pytanie – które wybrać? Warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii – nie znając preferencji obdarowywanej osoby, najlepsze będzie wybranie półsłodkiego bądź półwytrawnego wina (różnicą jest ilość cukru resztkowego). To bardzo bezpieczny wybór. Przeprowadzone sondaże konsumenckie wskazują, że kobiety chętniej sięgają po wina jasne – różowe oraz białe (w tym także te z bąbelkami), a seniorzy po wina czerwone. Te ostatnie będą także idealnym prezentem, kiedy wybieramy się na późny obiad bądź kolację. Nasi eksperci zawsze chętnie pomogą podjąć decyzję, jakie ekskluzywne wina najlepiej sprawdzą się na nietuzinkowy prezent. 

Butelka z ekskluzywnym winem czy zestaw na prezent?

Butelka zapakowana w karton lub w skrzynkę oraz zestawy wina na firmowy prezent znajdują się w bogatej ofercie naszej winnicy. Wybór zależy tylko od Ciebie – nasze produkty zapakujemy dokładnie tak, jak sobie tego życzysz! Jeżeli chodzi o zestawy prezentowe z winem w roli głównej, to sprawdzą się one głównie smakoszom tego rodzaju alkoholu. Zapewniamy, że podwójna lub potrójna skrzynka drewniana na prezent z grawerem prezentuje się niezwykle elegancko. Można zamówić ją w większej ilości sztuk i podarować współpracownikom. 

Jak wybrać dobre, polskie wino na prezent? Najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego sommeliera, który scharakteryzuje odmiany szczepów, a także przybliży smak danego wina. Warto nam zaufać! Zaproponowane przez nas gotowe zestawy prezentowe możesz zmodyfikować. Co do win na prezent – polecamy je wszystkie, jednak nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby profesjonalnie dobrać je do upodobań oraz wymagań klienta. Dobrze skomponowany zestaw prezentowy z winem bądź nawet pojedyncza butelka wysokiej jakości trunku stanowią doskonały pomysł na upominek firmowy – zapraszamy do dokonywania zamówień!

wino w skrzynce na prezent

Ekskluzywne wina na prezent – obdaruj nimi swoich współpracowników

Oferowane przez nas wino w estetycznej skrzynce to także świetny pomysł na prezent urodzinowy, weselny bądź świąteczny. Ale to nie wszystko! Takim ekskluzywnym winem na prezent możesz również zaskoczyć swoich współpracowników. Stworzymy za Ciebie unikalny zestaw prezentowy, uwzględniając przede wszystkim to, jakie wino preferuje osoba, która ma zostać nim obdarowana. Personalizowane upominki cieszą się dużą popularnością – nawet po wypiciu otrzymanego wina można zostawić na pamiątkę skrzynkę, w którą było ono zapakowane, z osobistą dedykacją.

Strona przeznaczona dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat?