HoReCa oraz B2B

Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

Pasja, systematycznie poszerzana wiedza i umiejętności winiarskie – to najistotniejsze i niezbędne elementy w pracy sommeliera.  Natomiast wyedukowana kadra kelnerska czy sprzedawcy w sklepie to główny czynnik napędzający sprzedaż. 

Zostając Partnerem winnicy Saint Vincent, zaopatrujesz swój biznes nie tylko w polskie wino wysokiej jakości, ale również zyskujesz opiekę wykwalifikowanego sommeliera. Będzie on wsparciem w całym procesie zakupowym, a także zapewni szkolenie dla personelu w celu właściwego serwowania wina. 

Polskie wina - oferta winnicy Saint Vincent
Michał Popiołek - sommelier w Saint Vincent

Zostań partnerem - korzyści:

Otrzymujesz wsparcie wykwalifikowanego opiekuna, który zajmuje się obsługą zamówień, degustacjami oraz szkoleniami.

Nasz sommelier Michał działa na terenie całego kraju, dzięki czemu kolacje degustacyjne czy szkolenia u Klienta nie stanowią żadnego problemu.

Wchodząc z nami w stałą współpracę, zyskujesz możliwość organizacji kolacji degustacyjnych w pakiecie.

Możesz też skorzystać z naszego zaproszenia do winnicy, gdzie przekażemy Tobie i Twojej załodze całą naszą winiarską wiedzę.

Dostępność wina przez cały rok, atrakcyjne ceny

Dzięki skali produkcji gwarantujemy atrakcyjne ceny, dopasowując cennik w zależności od rodzaju współpracy (cennik detaliczny/hurtowy/dystrybutorski).

Sprawność obsługi zamówień

Z naszej strony możesz też liczyć na sprawność obsługi zamówień — duża ich część jest wysyłana jeszcze tego samego dnia! Zamawiając nasz produkt, zyskujesz polskie wino, rodzimej produkcji, które doskonale sprawdzi się we wszystkich punktach oferujących produkty kraftowe i lokalne.

Szkolenia winiarskie i degustacyjne dla partnerów:

Odpowiednie przeszkolenie kadry kelnerskiej to jeden z kluczowych elementów gwarantujących sukces w pracy z winem. Z kolei brak wiedzy na temat pochodzenia wina, jego niewłaściwy serwis czy błędna wymowa nazw — to główne czynniki hamujące sprzedaż.

Kelnerzy nieposiadający wiedzy na temat karty win, zwyczajnie nie polecają ich do posiłków. Mamy tego świadomość i właśnie dlatego, w ramach współpracy, kładziemy nacisk na edukację o winie. 

Szkolenia prowadzimy w całej Polsce, dojeżdżając do lokali naszych Klientów. Nasze zaangażowanie doceniło wiele renomowanych restauracji i sklepów winiarskich, przez co możemy się cieszyć tytułem zaufanego i sprawdzonego partnera. 

Najlepsze polskie wino

Nie zwlekaj i dołącz do grona naszych Partnerów!

Strona przeznaczona dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat?