Wina niskointerwencyjne

Orange

to pomarańczowe, niefiltrowane, polskie wino powstałe w połączeniu trzech szczepów: Pinot Gris, Gewurztraminer i Muscat. Macerowane przez 30 dni na skórkach i następnie dojrzewane w stalowym zbiorniku. Lekkie, przyjemne z niusansami herbacianymi i korzennymi z nutką róży, pigwy i gałki muszkatołowej.

Pet Nat Rondo+Riesling

Delikatnie musujące, różowe wino typu Pet Nat z  odmian Rondo+Riesling. W ustach truskawki z rabarbarem. Wyczuwalne aromaty rabarbaru, grejpfruta i czerwonego agrestu. Niefiltrowane, bez dodatku siarki. 

Pet Nat Freak

Polskie wino Pet Nat Ancestrale z odmian Regent, Muscaris, Pionot Noir + Riesling. Delikatnie musujące, pełne życia i słońca z delikatnie kwiatową nutą. Aromaty poziomek i czerwonego agrestu w połączeniu z musem z prażonego czerwonego jabłka. Niefiltrowane, bez dodatku siarki. 

Zwycięzca w kategorii win musujących – inne metody niż klasyczna w Konkursie Winiarskim Polskie Korki

Formularz kontaktowy

Masz pytania odnośnie oferty? Wypełnij zatem poniższe pola, a nasz sommelier Michał skontaktuje się z Tobą. Możesz też zadzwonić pod numer +48 609 192 801 lub przyjechać do nas osobiście umawiając się wcześniej na spotkanie.

Strona przeznaczona dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat?