Wino na prezent świąteczny – jak zapakować? 

wina saint vincent na prezent

Chociaż dopiero na dobre rozpoczął się sezon jesienny, to ten zimowy już powoli daje o sobie znać. A co się z nim wiąże? Niezaprzeczalnie są to święta Bożego Narodzenia. W ferworze wigilijnych przygotowań niektóre rzeczy mogą umknąć, a należą do nich pomysły na podarunki dla najbliższych osób bądź dla pracowników firmy w ramach podziękowań za cały miniony rok. Jak wiadomo, do jednych z popularnych prezentów wręczanych na tę okazję należy wino. Dziś przyjrzymy się jego oprawie – podpowiemy, z jakich rozwiązań skorzystać, by zapakowany trunek prezentował się niezwykle efektownie.

Wino na prezent – jak zapakować?

O ile w przypadku wina dla bliskiej osoby najczęściej stawiamy na tradycyjne opakowanie, jakim jest prezentowa torebka, tak przy wyborze wina dla pracowników bądź kontrahentów znaczenie ma nie tylko konkretny szczep, ale także nieco bardziej wyrafinowana forma opakowania. Przecież wino ekskluzywne nie powinno być wręczane bez odpowiedniej oprawy. Z tego powodu wszystkie klasyczne torebki prezentowe można odrzucić już na starcie. Nie świadczą one ani o estetyce, ani o szacunku ze strony przełożonych względem pracowników. Zdecydowanie lepszą opcją będą efektowne, przeznaczone na ten konkretny trunek opakowania. Jakie?

Wino na prezent w eleganckiej, papierowej torebce

Drewniana skrzynka – gustowny i pasujący do rangi sytuacji sposób zapakowania butelki wina. Sam surowiec stanowi odporne na uszkodzenia tworzywo, dzięki czemu wykonana z niego skrzynka idealnie zabezpiecza zawartość. Może być ona przeznaczona na jedną butelkę wybranego trunku, choć dostępne są także większe skrzynki, na dwie lub trzy butelki. Trunek zapakowany w drewniane opakowanie nie jest widoczny na pierwszy rzut oka, dzięki czemu całość prezentuje się schludnie, estetycznie i z klasą. Za wykorzystaniem tego typu skrzynki przemawia często możliwość wykonania spersonalizowanego graweru na jej froncie. W zależności od upodobań można umieścić na nim świąteczne życzenia bądź wyrazić swoją wdzięczność za cały rok i winszować pomyślność na ten zbliżający się.

Opakowanie kartonowe – równie efektowny sposób oprawy wina dla firmy wręczanego na prezent, zwłaszcza dla pracowników. Na opakowaniu kartonowym także można wykonać personalizację, choć w nieco innej formie, bo pod postacią etykiety. Może ona zawierać nazwę firmy, dzięki czemu tak zapakowane wino stanowi także idealną wizytówkę reklamową. Kartonowe opakowania również cechują się wysoką jakością wykonania i choć może nie są tak trwałe jak te drewniane, to z pewnością sprawdzą się w roli oprawy butelki wina.

Wręczenie butelki wina na prezent świąteczny dla pracowników lub kontrahentów to jedno z najlepszych rozwiązań, by wyrazić swoją wdzięczność za wykonywaną pracę. Co więcej, jeśli jest to wino ekskluzywne, czują się oni jeszcze bardziej docenieni i zyskują pewność, że przełożony z szacunkiem podchodzi nie tylko do ich pracy, ale także do osoby. W razie wątpliwości dotyczących tego, na jaki rodzaj trunku bądź opakowania się zdecydować, nasza wykwalifikowana kadra oraz profesjonalny sommelier służą pomocą!

Strona przeznaczona dla osób dorosłych

Czy masz ukończone 18 lat?